Další fotky naleznete na rajce.net.

Čisté Pastviny 2017

Cílem akce je vyčištění břehů přehrady, vyčištění dna pláží, úklid a úprava veřejných pitných zdrojů přehrady.

Mistrovství záchranných týmů 2016

Všechny fotky je možné stáhnout z https://ulozto.cz/!kpWdvT2rQ s heslem mistrovstviVZT2016

Čisté Pastviny 2015

VI. potápěčsko-ekologický projekt. Cílem akce je vyčištění břehů přehrady, vyčištění dna pláží, úklid a úprava veřejných pitných zdrojů přehrady.

MR záchranných týmů Pavlov 2009

Ve dnech 27.-28.června 09 se konalo Mistrovství České republiky Vodní záchranné služby ČČK "Pavlov 2009". Za naší místní skupinu odjelo soutěžit záchranné družstvo ve složení Honza Sündermann, Vlasta Bílý, Vlaďka Bílá, Jirka Brožek a Tomáš Lehký, v konkurenci družstev z celé republiky obhájili v loňské první místo.

Egypt, Rudé moře 4.-11.7.2009

Minulý týden jsme se zúčastnili potapěčského safari na lodi Star Jet v jižní části Egypta v Rudém moři, lokalita St.Johns u sudánských hranic. Podmořský život je zde nedotčený lidskou činností s bohatými korálovými útesy, podmořskými jeskynními labyrinty a výskytem velkých druhů ryb (všechny možné druhy žraloků, barrakudy, tuňáci, delfíni, manty, želvy atd. ). Složení týmu Miloš Skalický, Ríša Imlauf, Toník Musil a Petr Kovář. Zájezd organizovala firma TOP DIVE Pavel Šenk a můžeme všem jeho služby vřele doporučit.

Soustředění - Cakle, Peklák

Ve čtvrtek 11.6.2009 se uskutečnilo v Cakli a následně v lanovém centru Peklák v České Třebové předsezóní soustředění členů VZS Pastviny na téma základy lezecké techniky na umělé stěně a základy jištění. Jako vždy to měl Olda perfektně připravené !!!

Rakouská jezera  5 - 10 května 2009

První den nám pršelo,proto jsme navštívili solný důl v Hallstattu.Druhý den jezero Grundlsee a odpoledne feratu Predigstuhl.Třetí den jezero Attersee,Petr s Todou ještě tůňky na říčce Hollbach.Čtvrtý den jezero Gosausee. Ubytovaní jsme byli (jako loni) v Obertraunu v PENSIONU SCHOBER.

Orlická "15"

16.5.2009 - Vodácké závody - Orlická "15"

Brigáda

V sobotu 2.5.2009 se uskutečnila brigáda na stanici - oplechování střechy loděnice a položení šindele, údlid po zimě....

Ukázka pro ZŠ

Dne 29.4.2009 proběhla ukázka VZS a potápěčů z klubu Don Felder pro Základní školu Třebovská z Ústí nad Orlicí.

Leštinka

V neděli 5.4.2009 jsme byli na Leštince. Vidět bylo tak na 4 metry a voda měla 1°C na hladině dva. Jirka, Petr a Marcel.

Novoroční ponor

První ponor v roce 2009.

Mistrovství republiky VZS

21.červen 2008

Novoroční ponor

První ponor v roce 2008.